Najkrajšie batôžky od Eni.ka, ktoré máme doma

Kým som chodila von iba s Vikinkou, stačila mi crossbody kabelka alebo plátená taška, kde sme nosili všetko potrebné – vodu, loptu a vedierko. Odkedy chodím von s dvomi detičkami, potrebovala som niečo praktickejšie. Alžbetku nosím väčšinou v šatke a tak taška cez plece sa stala nevyhovujúca.

Porozhliadla som sa preto po batohoch. Hľadala som niečo ľahké, skladné a ak by bol batoh aj pekný a originálny, bolo by to veľké plus. Zamerala som sa na handmade výrobky. Chcela som podporiť domácu, ručnú prácu, ktorú si nesmierne vážim.

Musím povedať, že keď som batôžky od Eni.ka uvidela, vedela som, že som našla to, čo som hľadala. Dokonale spĺňali moju predstavu. A čo viac? Alenka mi vedela vyrobiť batôžtek nielen pre mňa, ale aj pre obe moje princezné.

dav

Batôžky sú nielen krásne, roztomilé, originálne, ale i precízne a kvalitne ušité. Veľký batôžtek má malé vrecko vo vnútri na drobnosti ako mobil alebo kľúče. Zadná strana je nepremokavá. Batôžtek je praktický, zmestí sa do neho presne to, čo potrebujeme, či už ideme na prechádzku, k doktorke, alebo na krátky výlet. Vikinka si ten svoj nosí veľmi rada. Nemôžeme doma totiž zabudnúť obľúbené hračky a nejakú tú knižku, veď čo keď náhodou :).  Alžbetka si musí ešte nejaký ten čas počkať. Ale tá predstava, keď sa všetky tri vyberieme na prechádzku, ma napĺňa radosťou.

No čo poviete, sú naozaj rozkošné!

dav

Práca pani Alenky sa mi veľmi páči a určite to nie je posledná vec, ktorú som od nej objednala. Bohatú ponuku peňaženiek, batôžkov, kabeliek, tašiek a mnoho iného pozri tu.

Pozri aj Facebook a Instagram Šťastná maminka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s