Knihy pre najmenších Všetko do seba zapadá

Knihy z vydavateľstva Yoyo books som náhodou objavila v kníhkupectve. Mala som chvíľu čas, čo sa často nestáva, a tak som sama zamierila do kníhkupectva. Kúpila som si knihy aj pre seba a našla som niečo k narodeninám pre Alžbetku.

Vybrala som pre ňu dve knihy z vydavateľstva Yoyo Books Slovensko, Všetko do seba zapadá Farma a Zvieratá. Zatiaľ takéto reliéfne knihy nemali doma. Nápad sa mi páčil a bola som zvedavá ako sa budú knihy páčiť dievčatám. Obe očarili, Vikinka ich listuje a spieva si pri nich Old MacDonald farmu mal (v jej upravenej verzii, chobotnicu mal a ponorku mal, pavúka mal a muchu mal… podľa obrázkov). Alžbetka si zvedavo prezerá obrázky a chytá ich. Pretože v tejto knihe si môžu detičky dotykom prečítať obrázok. Každá ilustrácia je na jednej strane vyvýšená a na protiľahlej vyrezaná. Je to o to zaujímavejšie.

Knihy sú ťažšie, majú tvrdé hrubé strany, pre najmenšie detičky veľmi vhodné, pretože strany nezohnú a knihu nepokrčia. Každá kniha obsahuje 12 krásnych obrázkov. Detičky si rozvíjajú slovnú zásobu a hmatom skúmajú obrázok.

Vydavateľstvo Yoyo books má plno zaujímavých knižiek pre najmenšie aj väčšie detičky. Určite si vyberiete. My si vyberieme tiež, už aj viem presne aké 🙂 na Yoyo Books Slovensko.

Alžbetka, Vikinka, Zuzana

One thought on “Knihy pre najmenších Všetko do seba zapadá

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s